Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.0) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Search help
pl: Pomoc dotycząca wyszukiwania

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Education
pl: Edukacja

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
