Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Map
be: Мапа

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
