Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Footer
da: Sidefod

en: Log in
da: Log ind

en: Map
da: Knyt

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Search help
da: Søg i hjælp

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Search form
da: Søgefelt

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
