Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Log in
fa: ورود

en: Map
fa: نقشه

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Search help
fa: جستجوی راهنما

en: Sign up
fa: عضویت

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه
