Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: Log in
nl: Inloggen

en: Map
nl: Landkaart

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Search help
nl: Hulp bij zoeken

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Education
nl: Opleiding

en: Pagination
nl: Paginering

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
