Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Footer
ro: Subsol

en: Map
ro: Hartă

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Search help
ro: Ajutor căutare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
