Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Map
tr: Harita

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Search help
tr: Yardımda ara

en: Sign up
tr: Kaydol

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Search form
tr: Arama formu

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Site branding
tr: Site markası

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
