Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
