Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Map
hu: Térkép

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Search help
hu: Keresés a Súgóban

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Education
hu: Oktatás

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Social Media Links
hu: Közösségi média ikonok

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Brands
hu: Márkák

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
