Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
