Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Search form
is: Leitarform

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
