Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Map
lv: Karte

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Search help
lv: Meklēt palīdzībā

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
