Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Log in
mg: Fidirana

en: Search form
mg: Fikarohana
