Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Help
mk: Помош

en: Log in
mk: Најави ме
