Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Search form
mr: शोध

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
