Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Log in
uk: Вхід

en: Map
uk: Мапа

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Sidebar
uk: Панель

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Search help
uk: Пошук довідкою

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Education
uk: Освіта

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Social Media Links
uk: Посилання соціальних мереж

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
