Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Image
ur: تصویر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Page
ur: صفحہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ›
ur: ‹
