Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Search help
vi: Tìm kiếm trợ giúp

en: Sign up
vi: Đăng kí

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Education
vi: Giáo dục

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
