Node History (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: new
ar: جديد

en: Core
ar: النواة

en: History
ar: الأرشيف

en: New comments
ar: تعليقات جديدة

en: About
ar: حول

en: The number of new comments on the node.
ar: عدد التعليقات الجديدة على العقدة.

en: Has new content
ar: يحتوي على محتوى جديد

en: New comment count
ar: عدد التعليقات الجديدة

en: Show a marker if the content is new or updated.
ar: إظهار علامة إذا كان المحتوى جديدا أو محدّثا.

en: Show only content that is new or updated.
ar: عرض المحتوى الجديد أو المحدث فقط.

en: Jump to the first new comment.
ar: الذهاب لأول تعليق جديد.
