Node History (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: new
bs: novi

en: History
bs: Istorija

en: exposed
bs: izložen

en: Link this field to new comments
bs: Linkaj ovo polje na nove komentare

en: Check for new comments as well
bs: Provjeri i za nove komentare
