Node History (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: new
ca: nou

en: Core
ca: Nucli

en: History
ca: Història

en: New comments
ca: Nous comentaris

en: About
ca: Detalls

en: exposed
ca: exposat

en: The number of new comments on the node.
ca: El nombre de nous comentaris del node.

en: Has new content
ca: Té nou contingut

en: Link this field to new comments
ca: Enllaça aquest camp a nous comentaris

en: Check for new comments as well
ca: Comprova igualment si hi ha comentaris nous

en: New comment count
ca: Comptador de nous comentaris

en: Show a marker if the content is new or updated.
ca: Mostra una marca si el contingut és nou o actualitzat.

en: Show only content that is new or updated.
ca: Mostrar únicament el contingut nou o actualitzat.

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: History user
ca: Històric de l'usuari

en: Jump to the first new comment.
ca: Anar al primer comentari nou.
