Node History (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: new
cs: novinka

en: Core
cs: Jádro

en: History
cs: Historie

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: About
cs: Popis

en: exposed
cs: vystavený

en: The number of new comments on the node.
cs: Počet nových komentářů daného uzlu.

en: Has new content
cs: Má nový obsah

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: Show only content that is new or updated.
cs: Zobrazit pouze nový nebo aktualizovaný obsah.

en: Jump to the first new comment.
cs: Přejít na první nový komentář.
