Node History (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: new
fi: uudet

en: Core
fi: Ydin

en: History
fi: Historia

en: New comments
fi: Uudet kommentit

en: About
fi: Tietoja

en: exposed
fi: näytetty

en: The number of new comments on the node.
fi: Solmun uusien kommenttien lukumäärä.

en: Has new content
fi: On uutta sisältöä

en: Link this field to new comments
fi: Linkitä kenttä uusiin kommentteihin

en: Check for new comments as well
fi: Etsi myös uusia kommentteja

en: New comment count
fi: Uusien kommenttien lukumäärä

en: Show a marker if the content is new or updated.
fi: Näytä merkki jos sisältö on uutta tai se on päivittynyt.

en: Show only content that is new or updated.
fi: Näytä vain uusi tai päivitetty sisältö.

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
fi: Tähän entiteettiin sen jälkeen postitettujen kommenttien määrä kun käyttäjä sen viimeksi luki.

en: Jump to the first new comment.
fi: Siirry ensimmäiseen uuteen kommenttiin.
