Node History (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: new
gl: novo

en: Core
gl: Núcleo

en: History
gl: Historial

en: New comments
gl: Novos comentarios

en: About
gl: Información

en: exposed
gl: exposto

en: The number of new comments on the node.
gl: O número de novos comentarios do nodo.

en: Has new content
gl: Ten novo contido

en: New comment count
gl: Nova conta de comentarios
