Node History (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: new
lt: naujas

en: Core
lt: Branduolys

en: History
lt: Istorija

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: About
lt: Apie

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis
