Node History (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: new
ml: പുതിയത്

en: Core
ml: കോര്‍

en: History
ml: ചരിത്രം

en: New comments
ml: പുതിയ അഭിപ്രായങ്ങള്‍
