Node History (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: new
ms: baharu

en: Core
ms: Teras

en: History
ms: Sejarah

en: New comments
ms: Komen-komen baharu

en: About
ms: Perihal

en: New comment count
ms: Bilangan komen baharu
