Node History (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: new
oc: novèl

en: Core
oc: Còr

en: History
oc: Istoric

en: New comments
oc: Novèls comentaris

en: About
oc: A prepaus

en: exposed
oc: expausat

en: The number of new comments on the node.
oc: Lo nombre de novèls comentaris al sein del nosèl.

en: Has new content
oc: Presenta de contenguts novèls

en: Link this field to new comments
oc: Ligar aqueste camp als novèls comentaris

en: Check for new comments as well
oc: Verificar tanben la présence de novèls comentaris

en: New comment count
oc: Comptage dels novèls comentaris

en: Show a marker if the content is new or updated.
oc: Afichar un marcador se lo contengut es novèl o mes a jorn.

en: Show only content that is new or updated.
oc: Afichar uniquement los contenguts novèls o mes a jorn.

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.
