Node History (1.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: new
pl: nowy

en: Core
pl: Rdzeń

en: History
pl: Historia

en: New comments
pl: Nowe komentarze

en: About
pl: O stronie

en: exposed
pl: udostępniony

en: The number of new comments on the node.
pl: Liczba nowych komentarzy w węźle.

en: Has new content
pl: Zawiera nową treść

en: Link this field to new comments
pl: Podlinkuj to pole do "nowe komentarze"

en: Check for new comments as well
pl: Sprawdzaj również dla nowych komentarzy

en: New comment count
pl: Liczba nowych komentarzy

en: Show a marker if the content is new or updated.
pl: Pokaż znacznik jeżeli zawartość jest nowa lub zaktualizowana.

en: Show only content that is new or updated.
pl: Pokaż tylko nowe i zaktualizowane zawartości.

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
pl: Liczba komentarzy dodanych do encji od czasu jej ostatniego przeglądnięcia przez czytelnika.

en: History user
pl: Historia użytkownika

en: Jump to the first new comment.
pl: Skok do pierwszego nowego komentarza.

en: The History module keeps track of which content a user has read. It marks content as <em>new</em> or <em>updated</em> depending on the last time the user viewed it. History records that are older than one month are removed during cron, which means that content older than one month is always considered <em>read</em>. The History module does not have a user interface but it provides a filter to <a href=":views-help">Views</a> to show new or updated content. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the History module</a>.
pl: Moduł History śledzi na bieżąco zawartość przeglądaną przez użytkownika. Oznacza zawartość jako <em>nowy</em> lub <em>zaktualizowany</em> w zależności od czasu jej ostatniego przeglądania przez użytkownika. Zapisy historii przechowywane dłużej niż miesiąc są usuwane w trakcie wykonywania zadań cron, co oznacza że zawartość starszą niż jeden miesiąc zawsze uważa się za <em>przeczytaną</em>. Moduł History nie posiada interfejsu użytkownika ale udostępnia filtr dla <a href=":views-help">Widoków</a> służący do wyświetlania nowej lub zaktualizowanej zawartości. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w <a href=":url">internetowej dokumentacji modułu History</a>.
