Node History (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: new
sk: nové

en: Core
sk: Jadro

en: History
sk: História

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: About
sk: Informácie o

en: exposed
sk: odkrytý

en: The number of new comments on the node.
sk: Počet nových komentárov v uzle.

en: Has new content
sk: Má nový obsah

en: New comment count
sk: Počet nových komentárov
