Node History (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: new
te: కొత్త

en: History
te: చరితం

en: New comments
te: కొత్త వ్యాఖ్యలు

en: About
te: గురించి

en: New comment count
te: కొత్త వ్యాఖ్యల సంఖ్య
