Node History (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: new
th: ใหม่

en: History
th: ประวัติ

en: New comments
th: ความคิดเห็นใหม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The number of new comments on the node.
th: จำนวนของความคิดเห็นใหม่บนโหนด

en: Has new content
th: มีเนื้อหาใหม่

en: New comment count
th: จำนวนความคิดเห็นใหม่

en: Show a marker if the content is new or updated.
th: แสดงเครื่องหมายถ้ามีเนื้อหาใหม่หรือปรับปรุง

en: Show only content that is new or updated.
th: แสดงเนื้อหาเฉพาะที่มาใหม่ หรือปรับปรุง
