Node History (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: The number of new comments on the node.
ug: يېڭى ئىنكاس سانى.

en: Show only content that is new or updated.
ug: پەقەت يېڭى يوللانغان ياكى يېڭىلانغان مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش.
