Node History (1.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: new
uk: новий

en: Core
uk: Ядро

en: History
uk: Історія

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: About
uk: Про модуль

en: exposed
uk: розкритий

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: New comment count
uk: Кількість нових коментарів

en: Show a marker if the content is new or updated.
uk: Показ позначки, що матеріал новий або оновлений.

en: Show only content that is new or updated.
uk: Показувати лише нові або оновлені матеріали.

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів, доданих до сутності з моменту її останнього перегляду читачем.

en: History user
uk: Історія користувача

en: Jump to the first new comment.
uk: Перейти до першого нового коментаря

en: The History module keeps track of which content a user has read. It marks content as <em>new</em> or <em>updated</em> depending on the last time the user viewed it. History records that are older than one month are removed during cron, which means that content older than one month is always considered <em>read</em>. The History module does not have a user interface but it provides a filter to <a href=":views-help">Views</a> to show new or updated content. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the History module</a>.
uk: Модуль Історія (History) відстежує читання матеріалу користувачем. Він позначає матеріал як <em>новий</em> або <em>оновлений</em> залежно від часу останнього перегляду матеріалу користувачем. Записи історії, старіші за місяць, видаляються під час запуску крону, і це означає, що матеріали старіші за місяць завжди вважаються <em>прочитаними</em>. Модуль Історія не має інтерфейсу користувача, але забезпечує фільтри модуля <a href=":views-help">Види</a> для показу нових або оновлених матеріалів. Додаткову інформацію дивіться у <a href=":url">онлайн-документації про модуль Історія (History)</a>.

en: Records which content users have viewed and marks it as new or updated.
uk: Записує, який матеріал переглянули користувачі, і позначає його як новий або оновлений.
