Node History (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: new
vi: mới

en: Core
vi: Nhân

en: History
vi: Lịch sử

en: New comments
vi: Các bình luận mới

en: About
vi: Giới thiệu

en: exposed
vi: đã trình bày

en: Has new content
vi: Có nội dung mới

en: New comment count
vi: Số bình luận mới
