Node History (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: new
be: новае

en: Core
be: Ядро

en: History
be: Гісторыя

en: New comments
be: Новыя каментары

en: About
be: Аб

en: Has new content
be: Мае новы змест

en: New comment count
be: Новая колькасць каментароў
