Node History (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: new
bo: གསར་བ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: New comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: The number of new comments on the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་གི་དཔྱད་གཏམ་གསར་བགྲངས།

en: Has new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཡོད་པ

en: Link this field to new comments
bo: གནས་ཁོངས་དང་དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་སྦྲེལ་བ

en: Check for new comments as well
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཡོད་མེད་ཀྱང་བལྟ་བ

en: New comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་པའི་གྲངས།

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
