Node History (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: new
el: νέο

en: Core
el: Πυρήνας

en: History
el: Ιστορικό

en: New comments
el: Νέα μηνύματα

en: About
el: Περί

en: The number of new comments on the node.
el: Ο αριθμός των νέων σχολίων στον κόμβο.

en: Has new content
el: Έχει νέο περιεχόμενο

en: Link this field to new comments
el: Συνδέστε αυτό το πεδίο για τα νέα σχόλια

en: New comment count
el: Μετρητής νέων σχολίων

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
el: Ο αριθμός των δημοσιευμένων σχολίων σε μια οντότητα από την τελευταία φορά που αναγνώστηκε από τον χρήστη.

en: Jump to the first new comment.
el: Μετάβαση στο πρώτο νέο σχόλιο.
