Node History (1.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Content
et: Sisu

en: new
et: uus

en: Core
et: Tuum

en: History
et: Ajalugu

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: About
et: Programmist

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Link this field to new comments
et: Viita see väli uutele kommentaaridele

en: Check for new comments as well
et: Kontrolli ka uusi kommentaare

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Jump to the first new comment.
et: Liigu esimesele uuele kommentaarile.
