Node History (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: new
eu: berria

en: History
eu: Historia

en: New comments
eu: Iruzkin berriak

en: About
eu: (r)i buruz

en: exposed
eu: agerian jarri

en: The number of new comments on the node.
eu: Nodo batean jasotako iruzkin berrien kopurua.

en: New comment count
eu: Iruzkin berrien zenbaketa
