Node History (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: new
he: חדש

en: Core
he: ליבה

en: History
he: היסטוריה

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: About
he: אודות

en: exposed
he: חשוף

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: New comment count
he: ספירת התגובות החדשות
