Node History (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: new
hi: नवीन

en: Core
hi: कोर

en: History
hi: इतिहास

en: New comments
hi: नई टिप्पणी

en: About
hi: के बारे में
