Node History (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: new
hr: novo

en: Core
hr: Jezgra

en: History
hr: Povijest

en: New comments
hr: Novi komentari

en: About
hr: Opis

en: The number of new comments on the node.
hr: Broj novih komentara na unosu.

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: New comment count
hr: Broj novih komentara
