Node History (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: new
jv: anyar

en: Core
jv: Inti

en: History
jv: Sejarah

en: New comments
jv: Komèntar anyar

en: About
jv: Ngenani

en: New comment count
jv: Jumlah komèntar anyar
