Node History (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: new
km: ថ្មី

en: Core
km: សំខាន់

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: About
km: អំពី

en: New comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ
