Node History (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: new
ku: نوێ

en: Core
ku: ناوکە

en: History
ku: مێژوو

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: About
ku: دەربارە

en: New comment count
ku: ژمارەی بۆچوونە نوێیەکان
