Node History (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: new
lv: jauns

en: Core
lv: Kodols

en: History
lv: Vēsture

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: About
lv: Par

en: exposed
lv: eksponēts

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits
