Node History (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: new
my: အသစ်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: About
my: အကြောင်း
