Node History (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: new
ne: नयाँ

en: History
ne: इतिहास

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: About
ne: बारेमा
