Node History (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: new
nl: nieuw

en: Core
nl: Kern

en: History
nl: Historie

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: About
nl: Over

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een entiteit sinds de bezoeker deze voor het laatst heeft bekeken.

en: History user
nl: Gebruikersgeschiedenis

en: Jump to the first new comment.
nl: Spring naar de eerste nieuwe reactie.

en: The History module keeps track of which content a user has read. It marks content as <em>new</em> or <em>updated</em> depending on the last time the user viewed it. History records that are older than one month are removed during cron, which means that content older than one month is always considered <em>read</em>. The History module does not have a user interface but it provides a filter to <a href=":views-help">Views</a> to show new or updated content. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the History module</a>.
nl: De History-module houdt bij welke inhoud een gebruiker gelezen heeft. Het markeert inhoud als <em>nieuw</em> of <em>bijgewerkt</em> afhankelijk van de laatste keer wanneer de gebruiker de inhoud bekeken heeft. Geschiedenis ouder dan een maand wordt verwijderd tijdens het draaien van de cron, wat betekent dat inhoud ouder dan een maand altijd beschouwd wordt als <em>gelezen</em>. De History-module heeft geen gebruikersinterface, maar het stelt een filter beschikbaar op <a href=":views-help">Views</a> om nieuwe of bewerkte inhoud te tonen. Zie voor meer informatie de <a href=":url">online documentatie van de History-module</a>.

en: Records which content users have viewed and marks it as new or updated.
nl: Houdt bij welke inhoud gebruikers bekeken hebben en markeert het als nieuw of bijgewerkt.
